HAKKIMIZDA

IND A.Ş. Endüstriyel Mutfak, Çamaşırhane , Soğuk Oda ve Set üstü ekipmanların üretimi, dağıtımı ve pazarlanmasını tüm dünya ölçeğinde yapmak üzere 04.06.2009 yılında kurulmuş %100 Türk Sermayeli bir Türk Şirketi’dir.

IND A.Ş. Türkiye’de ve dünyada endüstriyel mutfak sektörünü çok iyi bilen yöneticilerin, üreticilerin, tedarikçilerin ve hizmet sağlayıcıların tamamının ortak katılımı ile N’DUSTRIO markasını dünyada sektörünün lider markası yapmak amacıyla bir araya gelmiş iş adamlarının güçbirliği ile kurulmuştur.

IND A.Ş.İstanbul Tuzla’da bulunan merkez fabrikamız dahil olmak üzere toplam 26.500 m² kapalı alanda imalat gücüne sahip olup N’dustrio markası altında 6 farklı fabrikada üretim yapmaktadır.

Tüm fabrikalarda üretilen ekipmanların AR-GE çalışmaları merkez fabrikamızda yapılmaktadır.

Fabrikalarımız, üretimini gerçekleştirdiği ekipmanları, dünya genelinde pazarlanabilmesi için, ürünleri gerekli kalitede, dayanıklılıkta ve estetikte üretmektedir.

ndustrio-hakkinda

AMACIMIZ

Tüm Türkiye’de ve dünyada pazarı bilen, üretimi bilen, satış ve dağıtım kanallarının tamamını bilen profesyonellerin kurduğu bu şirketin tek amacı sektörde uluslararası liderlik ve ihracattır.

Endüstriyel Mutfak ve Çamaşırhane sektöründe müşterilerimizin ihtiyaçlarını, en yaygın dağıtım kanalları ve en profesyonel proje çözümleri ile karşılayarak, deneyimli ve dinamik ekibi ile yenilikçi ürün ve hizmet kalitesini, sosyal sorumluluk bilinci doğrultusunda; tüm ortaklarının profesyonel katılımı ve katkıları ile; tüm tüketicilerin güven ve beğenisine sunmaktır.

MİSYONUMUZ

Endüstriyel mutfak ekipmanları üretimini, yenilikçi çözümlerle araştırarak ve geliştirerek uygulamaktır.

Yüksek kalitede teknoloji ile yenilikçi ürünler yaratmaktır.

Çevreye zarar vermeyen, uzun ömürlü, dayanıklı, kullanımda etkili ürünler üretmektir.

VİZYONUMUZ

Sektöründe tüm dünya ölçeğinde pazarın öncüsü ve lideri olmaktır.

İLKELERİMİZ

  • Üstün hizmet ve ürün kalitesi
  • Yüksek çalışan ve müşteri memnuniyeti
  • Başarı
  • Pazarda liderlik
  • Güven
  • Yenilikçilik
  • Sürekli eğitim
  • Sosyal duyarlılık
  • Çoklu ve farklı ortak katılımı

Mesajınız Gönderildi. Uzmanımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

E-Bültene kayıt oldunuz. Artık bizimle ilgili bilgi alabilirsiniz.

Güvenlik nedeniyle kısa süre içinde tekrar form göndermeniz engellenmiştir !